zakaznicka podporazakaznicka podporazakaznicka zonaTento formulár slúži na nahlásenie poruchy, alebo havárie Vášho plynového kotla, či vykurovacieho systému.

Pre urýchlenie nahlásenia púoruchy využite prosím tento formulár


 

 

 


 

Použitie formulára má výhodu hlavne pre Vás a to:

- Vaše údaje o adrese, telefonickom kontakte, type kotla a požadovanej službe si môžete sami skontrolovať a určite nedôjde k nedorozumeniu a zbytočnému prieťahu nášho príchodu k Vám.

- Nerozptyľujete a nespomaľujete našich technikov telefonovaním na iných zákazkách, následným značením Vašich iniciálov, požiadaviek a stanovením termínov, čím znovu urýchľujete náš  príchod k Vám a skvalitňujete vykonanie servisného zásahu aj na Vašom zariadení.

- Správnym popisom Vašej požiadavky si v prípade urgencie zaručíte prednosť pred servisnými zásahmi ktoré nie sú urgentné a dajú sa naplánovať napr. na nasledujúci deň.

 


 

V prípade problémov s formulárom, alebo ohľadom iných požiadaviek nás kontaktujte  v čase po-pia 8:00 - 17:00 hod., so-ne a sviatky 10:00 - 16:00 hod. na  +421 905 504 669. V prípade obsadenej linky, alebo straty signálu využite SMS, prípadne e-mail: servis@duratherm.sk.